1. Договір оферти

1.1. Цей договір оферти (Договір) складено між ФОП Варавіною Олександрою Сергіївною (Виконавець) та фізичними особами (Ви, Вами) відповідно до законодавства України.

1.2. Предмет договору — надання освітніх послуг в сфері культури, а саме, навчання танцю фламенко у формі проведення занять, лекцій та надання матеріалу для самостійного вивчення (Послуги).

1.3. Звернення до Виконавця с запитом про Послуги або факт отримання Послуг, є моментом повного прийняття умов цього Договору.

1.4. Більш детально дізнатися про Послуги можна на сторінках Про школу Розклад занять

2. Права та обов'язки сторін

2.1. Виконавець зобов'язується надати уроки в форматі індивідуального, групового навчання, онлайн або в особистій присутності, відповідно заявленими курсами (Розклад занять) або за домовленістю.

2.2. Виконавець може надавати матеріал, що відноситься до сфери Послуг для самостійного вивчення (Матеріал). Використання такого Матеріалу регулюється пунктом 2.6 цього Договору.

2.3.. Ви зобов'язуєтесь виконувати завдання Виконавця що стосуються навчання танцю та техніки безпеки на заняттях.

2.4. Виконавець має право відмовити Вам у наданні послуг, якщо вважає неможливим продовжувати навчати Вас, та повернути у такому разі абонементну оплату за умовами пункту 3.4.

2.5. Ви маєте право за своїм бажанням припинити навчання без пояснень причин. У такому разі абонементна плата не повертається.

2.6. Ви маєте право використовувати наданий Матеріал для будь-яких своїх цілей, за винятком наступних дій. Не можна викладати наданий Матеріал або будь-які його частини в публічний доступ або давати доступ до Матеріалу третім особам.

3. Оплата та повернення коштів

3.1. Ви погоджуєтесь оплачувати послуги у відповідності зі встановленими цінами (Ціни), або, в разі спеціальних курсів, за домовленістю.

3.2. Оплата буде відбувається через виставлення інвойсу на E-mail через LiqPay.

3.3. У разі Вашого тимчасового пропуску занять за власними причинами, абонементна плата не повертається, проте можливе перенесення занять на наступний курс або період за погодженням з викладачем.

3.4. У разі припинення надання Послуг за пунктами 2.3 або пунктом 7 цього договору, Виконавець повертає абонементну оплату за вирахуванням суми, відповідної до вже наданих послуг.

3.5. У разі припинення надання Послуг за пунктами 2.4 абонементна плата не повертається.

4. Відмова від гарантій

Виконавець робить все можливе, щоб навчити Вас танцювати, але не дає гарантій на 100% успіх.

5. Конфіденційність

5.1. Інформація, яку Ви надає Виконавцю у приватному спілкуванні, через email, або форми на цьому сайті, є конфіденційною. Інформація про Вас використовується виключно в цілях надання вам освітніх послуг.

5.2. У разі погодження з цим Договором або заповненні будь-якої анкети на цьому сайті, Ви надаєте згоду на збір і обробку своїх персональних даних з подальшою метою: дані, які стають відомі, будуть використовуватися в комерційних цілях, в тому числі для обробки замовлень на участь у курсах або постійному навчанні, надання інформації про послуги, розсилки електронною поштою або у чаті рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про освітні послуги та подіі школи фламенко.

5.3. Ви даєте право здійснювати обробку Ваших персональних даних, в тому числі: поміщати персональні дані в бази даних (без додаткового повідомлення про це), здійснювати зберігання даних на час доки Ви отримуєте послуги за цим договором, їх накопичення, оновлення, зміна (у міру необхідності). Виконавець зобов'язується забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не поширювати і не передавати дані будь-якої третьої сторони (крім передачі даних пов'язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на обов'язковий запит компетентного державного органу). Ваші дані будуть видалені у разі якщо Ви припиняєте навчання у школі або на Ваш запит.

5.4. У разі небажання отримувати розсилку, Ви маєте право звернутися до Виконавця через будь-який канал спілкування, та відмовитися від отримання розсилки у письмовій формі.

5.5. Виконавець не несе відповідальності за зміст і достовірність інформації, наданої Вами. Ви несете відповідальність за достовірність інформації, наданої вами.

6. Зміни у договорі

Виконавець має право вносити зміни у цей Договір. Ви маєте право відмовитися від послуг, якщо не погоджуєтеся з цими змінами.

7. Контакти

Відповідальна особа Варавіна О.С.

Email адреса: escuela@flamenco.kharkov.ua

Телефон: 099 047-27-63

8. Інформація на сайті

Інформація на сайті надається за ліцензією Creative Commons CC BY 3.0 (Зазначення Авторства 3.0)